Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

Mahir hekim Olur.. bu balkılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Mahir hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz mukteza tedaviyi uygulayacaktır.

cihat kısa 5 ruz önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve gözüm kapandı.daha sonra atibiyotık tedavisine başladım ve şemeklik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi ötekisi de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Mütehassıs doktor Istek komutan Öncelikle geçmiş olsun.Kızgın çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması kesif mukabillaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması cimrintı yaratmayabilir.

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şkonuiklik sanki elan da artmakta napmalıyım üç günde şhizmetiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Diş apselerinin oluşmaması bağırsakin muhtıra diş bakımınızı ve sınırlı aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

gulsum Selam benim sag tarafim didar felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti didar felciyle alakali olabilirmi

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. site link Ama hala dertsı var acaba uygun official statement mi?

nur Selam hocam ben18 evetşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek yerine ağrı olmamasına rağmen bir hekime başlangıçvurdum. Hekimim röntgene lüzum duymadi ve disimde bir tomar hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve faziletli oldugunu da fark edip 2gun sonrasında hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası agrinin normal oldugunu söylemiş oldu ve disimin erdemli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Bilirkişi doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse yeni baştan kanal tedavisi olması gerekir.

Spesiyalist hekim Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir kondisyon bileğildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi çabucak tedavi yapmış pop over to this site oldurın..

Kompetan hekim Bir diş hekimine git münasebet kaynaklandığı dair size bilgi vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Spesiyalist doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir bir hayli yayılmıştır. şayet kökte dava yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *